Kadıköy Gece Kulüpleri

Mekanın güzel bir bahçesi var, güler yüz ile sundukları ev yapımı biraları var. Bira içmek gibi bir niyetiniz varsa o alıştığınız biranın tadını aramayın. Çünkü buranın biraları çok farklı. Kendi yaptıkları biralarının çok özel tatları var. Arkadaşlarınızla sadece bizim grup olsun diyorsanız hafta içi mutlaka toplanma yeri..

Balans Caddebostan

Balans- Brau Cadde misafirleri, Anadolu Yakasının lezzet düşkünü ve kaliteli eğlence müdavimleri için Balans Brau Cadde’yi aynı lezzette biraları ve memnuniyet odaklı servisi ile hizmetinize sunuyoruz.

Bağdat Caddesinde nezih bir pub’ta içkinizi yudumlamak, special levent’lerde müzik zevkinizi doruğa çıkartmak ve bunun için Anadolu Yakasında kalmanız için Balans Brau Cadde’ye sizleri bekliyoruz…

Siz değerli müşterilerimiz için 1516 yılından beri Bavyera usulüne uygun olarak yapılan taze el yapımı biranın nasıl üretildiğine yakından tanık olabilirler. Biranın hammaddeleri olan şerbetçiotu ve malt, Almanya’dan getirilmekte olup, kullanılan su özel olarak filtrelenmekte ve sterilize edilmektedir. Balans- Brau’da mekanik filtreleme, stabilizasyon , pastörizasyon işlemleri yapılmaz ve kesinlikle kimyasal koruyucu kullanılmaz.

Biralarımız garantilidir. Tazelik sunar; bol vitamin, enzim ve protein içerir. Sıhhatinize!
Evimizde iyi vakit geçirmenizi diliyoruz.

Jost Wachsmann (Bira Üretim Uzmanı)

Balans-Brau çeşitleri:

BALANS BEYAZ (WEISSBIER)
Ferah ve taze içimli buğday birası.
Alkol oranı yaklaşık %4,8

BALANS SPECIAL (PİLSENER)
Doğal, filtresiz, bekletilmiş, şerbetçiotu aromalı bira.
Alkol oranı yaklaşık %5,0

BALANS KARAMEL
Malt aromalı, koyu renkli karamel tadımlı özel bira.
Alkol oranı yaklaşık %5,5

Bu yazı Mekanlar, Önemli Yerler, Restauran ve Gece Klübleri kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>